Intro

„Logitech G502“ yra populiariausia žaidimų pelė pasaulyje. Ji liaupsinama tiek dėl savo patogumo, tiek dėl funkcionalumo. Esu išbandęs begalę skirtingų pelių ir galiu patvirtinti, kad tai yra visiška tiesa – vienintelė pelė, prilygusi „G502“, yra „Corsair M65“, visa kita yra bent vienu laipteliu žemiau.

Neseniai į pelių rinką įsiliejusi „AOC“ nusprendė, kad vienas iš kelių, vedančių į sėkmę, bus „AGM 600“, kuri yra stipriai įkvėpta „Logitech G502“. Tai nėra visiškai nauja idėja – „Razer“ taip pat nukopijavo kultinę pelę ir pavadino ją „Basilisk“ vardu, tik ji nėra nė velnio pigesnė, nei originalas. Taigi „AOC“ pirmoji siūlo išmėginti legendinį dizainą ir pigesniųjų pelių pirkėjams.

„AOC“ panaudojo kituose gaminiuose jau pasiteisinusias formas, dėl to gali jaustis kiek saugiau. Dėl ko kūrėjams reiktų nerimauti – ši „AGM 600“ pateko pas apžvalgininką, beveik dešimt metų naudojantį originaliąją „Logitech G502“. Todėl nė viena detalė, kuo naujoji pelė atsilieka nuo savo įkvėpėjos, tikrai nebus praleista.

Categories: Apžvalgos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.