„be quiet!“, Vokietijos aukščiausios kokybės kompiuterių komponentų gamintojas, pristato „Dark Rock Elite“ ir „Dark Rock Pro 5“ aušintuvus. „Dark Rock Pro 5“ yra apdovanojimus pelniusio „Dark Rock Pro 4“ įpėdinis, o „Dark Rock Elite“ yra visiškai naujas produktas. Naujieji aušintuvai gerokai pagerina „Pro 4“ našumą, funkcijas ir naudojimo patogumą. „Dark Rock Elite“ skirtas naudotojams, kuriems reikia aukščiausio našumo ir oro srauto, integruotas ARGB apšvietimas, aukščiausios klasės dizainas, užtikrinantis elitinę patirtį, o naujoviška bėgelių sistema dar labiau palengvina operatyviosios atminties išėmimą. Tuo tarpu „Dark Rock Pro 5“ pasižymi išskirtiniu aušinimo našumu ir itin žemu triukšmo lygiu visuose populiariuose procesorių lizduose. Abu aušintuvai sukurti taip, kad būtų maksimaliai suderinami su aukščiausios klasės pagrindinėmis plokštėmis ir operatyviosios atminties moduliais, juose integruotas „Speed Switch“, kad veiktų negirdimai arba būtų užtikrintas maksimalus aušinimo našumas.

„Dark Rock Elite“ siūlo precedento neturintį našumą ir aušinimo galią, pasitelkdamas pažangiausias ventiliatorių technologijas ir derindamas jas su kultiniu dizainu. Kartu su 7 didelio našumo šiluminiais vamzdeliais veikia du „Silent Wings“ 135 mm PWM ventiliatoriai, užtikrinantys didžiausią oro slėgį ir tobulą oro srautą. Šie ventiliatoriai sukasi iki 2000 apsisukimų per minutę našumo režimu, taip atskleisdami visą aušintuvo galią, arba naudodami tylųjį režimą gali veikti beveik negirdimai efektyviu 1500 apsisukimų per minutę greičiu itin tyliose kompiuterių sistemose. Naudotojai gali lengvai pasirinkti vieną iš dviejų aušinimo režimų naudodami integruotą greičio jungiklį.

„Dark Rock Elite“ turi kelias išskirtines aukščiausios klasės funkcijas, pavyzdžiui, naujovišką priekinį ventiliatoriaus tvirtinimo bėgelį su reguliuojamo aukščio nuostatomis, iki didžiausio 69 mm aukščio virš antrojo RAM lizdo. Didžiausias radiatoriaus tarpas virš pirmojo RAM lizdo yra 63,3 mm, o optimalus VRM suderinamumas užtikrinamas naudojant išpjovas radiatoriaus kraštuose. Unikalus ir ikoniškas dizainas su ARGB šviesos diodais ant viršutinio dangtelio, suteikiančiais begalę vizualinių efektų, ir juoda danga su keramikos dalelėmis, užtikrinančiomis idealų šilumos perdavimą, paverčia „Dark Rock Elite“ tikru bet kurios sistemos traukos centru.

Be to, „Dark Rock Elite“ turi nuimamą viršutinį dangtelį, kad jį būtų galima lengvai sumontuoti, dėl nikeliu padengto pagrindo yra suderinamas su skysto metalo termo pasta ir jam suteikiama 3 metų gamintojo garantija.

„Dark Rock Pro 5“: labai vėsus ir gaiviai tylus

Siekdama pagerinti apdovanojimus pelniusio „Dark Rock Pro 4“ aušinimo našumą, „be quiet!“ patobulino „Dark Rock Pro 5“ 7 didelio našumo šilumos vamzdelius ir du „Silent Wings“ PWM ventiliatorius. Taip pasiektas didžiulis aušinimo našumas ir beveik negirdimas veikimas, idealiai tinkantis smarkiai paspartintoms sistemoms ir reiklioms darbo stotims. 120 mm priekinis ventiliatorius turi piltuvėlio formos išėjimo angą optimaliam oro paskirstymui ir yra reguliuojamo aukščio, kad tilptų aukšti RAM moduliai. 135 mm vidurinis ventiliatorius pritvirtintas prie viršutinio dangtelio, kad būtų galima montuoti iš viršaus. Dėl fiksuoto montavimo tiltelio ant aušintuvo pagrindo ir nuimamo viršutinio dangtelio „Dark Rock Pro 5“ montavimas kaip niekada sklandus. Abu ventiliatoriai turi pažangius skysčių dinaminius guolius, sklandžius 6 polių variklius ir oro srautą optimizuojančias ventiliatoriaus mentes.

„Dark Rock Pro 5“ turi tą patį integruotą greičio jungiklį kaip ir „Elite“, kuriuo naudotojai gali rinktis tylųjį režimą, atitinkamai 1500 aps/min (120 mm priekinis ventiliatorius) ir 1300 aps/min (135 mm vidurinis ventiliatorius), skirtą įprastiniam naudojimui, ir našumo režimą, kuris išlaisvina visą aušintuvo galią ir padidina priekinio ventiliatoriaus apsukas iki 2000 aps/min, o vidurinis ventiliatorius veikia 1700 aps/min greičiu.

„Pro 5“ pasižymi ne tik išskirtiniu našumu: aukštos kokybės viršutinis dangtelis su tinkleliu ir speciali juoda danga su keramikos dalelėmis, didinančiomis šilumos perdavimą, suteikia šiam oro aušintuvui elegantišką išvaizdą, kuri puikiai tiks bet kurioje sistemoje. „Dark Rock Pro 5“ taip pat turi minėtas išpjovas kraštuose, kad būtų maksimaliai suderinamas su VRM, jis taip pat yra suderinamas su skysto metalo termo pasta ir jam suteikiama 3 metų gamintojo garantija.

Nuo spalio 24 d. „Dark Rock Elite“ ir „Dark Rock Pro 5“ bus galima įsigyti mažmeninėje prekyboje už rekomenduojamą 114,90 USD / 114,90 EUR / 109,99 GBP („Dark Rock Elite“) ir 99,90 USD / 99,90 EUR / 99,99 GBP („Dark Rock Pro 5“) kainą.

Categories: Pranešimas spaudai

1 Comment

Justinas · 2023-10-12 at 14:22

Įdomu bus sulaukti benchmark’ų. Tačiau nemanau, kad nurungs šiuo metu mano nuomonę geriausią air cooler’į – ThermalRight Pearless Assassin.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.