„RTX 4080 Noctua OC Edition“ ventiliatoriuose naudojama metalu sutvirtinta variklio stebulė ir ašis, kad būtų užtikrintas dar didesnis tikslumas. ASUS ir „Noctua“ teigimu, naujoji vaizdo plokštė skleidžia mažiau triukšmo nei bet kuri kita šios klasės oru aušinama vaizdo plokštė.

„Noctua“ ventiliatoriai pučia orą per didžiulį radiatorių su aštuoniais šiluminiais vamzdeliais, kurie kartu užima daug vietos. Naujoji ASUS vaizdo plokštė yra 310 mm x 144,8 mm x 87,5 mm ir užima 4,3 lizdo vietos.

Vaizdo plokštė turi 9 728 CUDA branduolius ir 16 GB GDDR6X atminties. OC režimu ji veikia 2 625 MHz dažniu. Maitinimui skirta viena 16 kontaktų jungtis, o ASUS rekomenduoja ją susieti su bent 750 W maitinimo šaltiniu.

Aušinimo sprendimas yra tai, dėl ko ši plokštė taps patraukli daliai pirkėjų. Pasak ASUS, vaizdo plokštė generuoja tik 27 dB triukšmo, kai yra visiškai apkrauta, o integruotas ventiliatorių valdiklis visiškai išjungia ventiliatorius, kai grafikos procesoriaus temperatūra nukrenta žemiau 50 C. Netgi yra integruotas jungiklis, kuriuo galima pasirinkti vieną iš dviejų aušinimo profilių: Q režimu įjungiama švelnesnė ventiliatoriaus kreivė, kad būtų sumažintas triukšmas, o P režimu, kaip teigiama, pirmenybė teikiama žemesnėms temperatūroms.

„GeForce RTX 4080 Noctua OC Edition“ kaina ASUS interneto svetainėje yra 1649,99 USD, tačiau ji nurodyt, kad sandėlyje vaizdo plokščių dar nėra. Šią vaizdo plokštę taip pat bus galima įsigyti parduotuvėse, bet kol kas  nėra įtraukta į atsargas.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.