Kai praėjusiais metais pasirodė „The Witcher 3 Next-Gen 4.0“ papildymas, daugelis PC platformos žaidėjų nusivylė, kaip žaidimas veikė, ypač kai buvo įjungti Ray Tracing efektai. Net ir aukštos klasės sistemų naudotojai negalėjo pasiekti stabilių 60 fps ir daugiau kadrų per sekundę, nes įjungus Ray Tracing efektus žaidimas reikalavo daug procesoriaus galios. Dabar „CD Projekt Red“ aktyviai dirba, kad išspręstų šias problemas, ir žada, kad būsimose „The Witcher 3“ pataisymuose daugiausia dėmesio bus skiriama žaidimo DX12 našumo optimizavimo asmeniniuose kompiuteriuose pagerinti ir procesoriaus išnaudojimui padidinti.

Be to, „CD Projekt Red“ stengiasi pagerinti „The Witcher 3“ veikimą dabartinės kartos konsolėse „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X/S“, taip pat aktyviai tobulina žaidimo „ray traced global illumination“ efektą, kad būtų išvengta vadinamųjų „apšvietimo nutekėjimų. „CD Projekt Red“ taip pat dirba siekdama iš naujo įdiegti HBAO efektą į „The Witcher 3“ asmeniniams kompiuteriams skirtą versiją.

Šiuo metu nežinoma, kada „CD Projekt Red“ planuoja išleisti šiuos atnaujinimus naujos kartos „The Witcher 3“ žaidimui ir kokią realią įtaką šie pataisymai turės žaidimo našumui PC platformoje.

Categories: Žaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.