Pasak ZOTAC, 4x 8-pin į 12VHPWR maitinimo kabelio adapterį reikia išimti atsargiai ir tik tada, kai tikrai būtina. Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie dažnai keičia arba išiminėja vaizdo plokštes, būtinai suskaičiuokite, kiek kartų buvo naudotas maitinimo kabelio adapteris. ZOTAC savo svetainėje pateikia įdomią pastabą, kurioje teigiama, kad 4x 8-pin į 12VHPWR (vadinamasis PCIe Gen5 arba 16-pin) maitinimo kabelis turi ribotą tarnavimo laiką iki 30 prijungimų / atjungimų.

Kaip galbūt žinote, NVIDIA ir jos partneriai minėtą adapterį komplektuos, kad užtikrintų suderinamumą su visais maitinimo šaltiniais, įskaitant ir tuos, kurie neturi modernios 450 W arba 600 W PCIe Gen5 maitinimo jungties.

Apie adapterių problemą visai neseniai pranešė PCI-SIG narė NVIDIA, kuri bandė įvairius maitinimo kabelių ir maitinimo šaltinių prototipus. Jie pastebėjo, kad kai kurie kabeliai dėl stipraus lenkimo arba dėl per didelio prijungimo ciklų skaičiaus (apie 40) buvo linkę kaisti ar net išsilydyti. Nepaisant to, ZOTAC nurodyti 30 ciklų yra netgi mažesni nei tie, apie kuriuos NVIDIA pranešė PCI-SIG, siekdama atkreipti dėmesį į galimas tokių maitinimo kabelių problemas.

Sprendžiant iš PCI-SIG skaidrių datos, apie šiluminio nuokrypio problemą pranešta rugpjūčio 25 d. Labai tikėtina, kad ZOTAC tiesiog apsisaugo save, jei kiltų kokių nors problemų su jų adapteriu, dėl to nurodomas jo ciklų tarnavimo laikas. Tikėtina, kad jokių problemų nebus adapterius jungiant ir daugiau kartų, tačiau teisiniais sumetimais ši nedidelė pastaba užtikrina, kad galima problema nėra ZOTAC rūpestis.

 

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.