Dizainas ir ergonomika

Pirmiausia – apie monitoriaus surinkimą. Stovas yra iš dviejų dalių. Pradžiai reikia įstatyti stovo koją į padą ir prisukti pirštais varžtelį.

Po to surinktą stovą reikia tiesiog prijungti prie monitoriaus. Viskas atliekama be įrankių ir gan greitai. Stovo koja yra metalinė, bet pado viršus yra plastmasinis. Kaip matėte, ant stovo pado yra nemažai guminių padukų, bet dėl mažo ploto stovas nėra labai stabilus.

Monitoriaus VESA tvirtinimas yra toje pačioje vietoje, kur tvirtinasi įprastas stovas. Iš apačios matote mygtuką, kuris atjungia stovą nuo monitoriaus.

Toliau tęsiant apie stovą, jis ekraną leidžia palenkti (-5°/23°), ir tai yra viskas. Daugiau reguliavimo galimybių negauname.

V4 serijos monitorių dizainas yra paprastas, bet tikrai ne prastas. Gauname siaurius šoninius ir viršutinį rėmelius. Neįjungus monitoriaus atrodo, kad jų visai nėra, bet monitoriui veikiant jie visgi pasimato. Apatinis rėmelis, kaip įprasta, yra daug rimtesnis. Bendras „AOC U27V4EA“ vaizdas yra tikrai geras ir šiuolaikiškas, ir tiks kiekvieniems namams ar biurui.

Galinė monitoriaus dalis yra iš juodos plastmasės, viskas paprasta ir solidu. Vaizdui pagyvinti dar yra išilginės linijos viršutinėje dalyje, o apatinė dalis yra su lygia plastmase. Pačios plastmasės kokybe yra priimtina, o pirštų atspaudai lieka vidutiniškai.

„AOC U27V4EA“ visos jungtys yra vienoje vietoje ir jų nėra daug. Monitorius turi dvi HDMI ir vieną DisplayPort vaizdo įvesties jungtį, taip pat yra audio jungtis. Kairėje pusėje matome maitinimo jungtį. Kaip jau supratote, „AOC U27V4EA“ USB šakotuvo neturi.

Meniu valdymas yra monitoriaus apačioje. Panašius meniu valdymo mygtukus matėme ir G2 ir G3 žaidybinėse serijose, bet jie čia truputį geresni. Daugiau iškilę iš korpuso ir lengviau apčiuopiami. Kaip matote iš nuotraukos, mygtukai yra pastumti labiau prie galo, dėl to iš pradžių juos naudoti buvo keista. Apačios gale dar matote groteles, tai – garsiakalbių anga.

 

Categories: Apžvalgos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.