Niekam ne paslaptis, kad didelės kripto valiutų kainos susijusios su vaizdo plokščių trūkumu, nes būtent grafikos kortos naudojamos kasti skaitmeninius pinigus. Pačio „Bitcoin“ kasti su vaizdo plokštėmis negalima, bet kylant BTC kainai kyla ir kitų kripto valiutų kainos, nes jos yra pririštos prie „Bitcoin“ kainos. „Bitcoin“ vakar perkopė psichologinę 50 000 USD ribą ir nors po to kiek atsitraukė, bet dabar kaina vėl kyla. Tai tuo pačiu reiškia, kad tik dar daugiau žmonių norės uždirbdami kasant kripto valiutas, o tai reiškia, kad vaizdo plokščių kainos ir toliau bus kosminės.

Kai kurie mano, kad „Bitcoin“ burbulas sprogs, bet vargu ar taip įvyks artimiausiu metu, nes susidomėjimas yra didžiulis. Šis „Bitcoin“ kainos kilimas yra kitoks lyginant su praėjusiais, nes aktyviai jame dalyvauja institucijos, kurios turi daug daugiau pinigų nei paprasti žmonės. Vien ką pasako „Tesla“ žingsnis įsigyjant 1,5 mlrd. vertės „Bitcoin“ kaip rezervą. Apie tai aktyviai svarsto ir kitos didžiosios kompanijos, nes doleris tik praranda vertę dėl precedento neturinčio pinigų generavimo.

„Bitcoin“ kaina taip pat kelia ir kitos geros žinios, tokios kaip „Paypal“ ir „MasterCard“ planai palaikyti kripto valiutas ir palengvinti jų naudojimą plačiosioms masėms. Tai reiškia, kad su kripto valiutomis bus galima atsiskaityti bet kur, o jas naudoti bus lengva kaip niekada.

Iš įvairių institucijų taip pat tikimas kripto rinkos reguliavimo. Kai kuriems tai atrodo prasta žinia, bet gali būti visai priešingai. Labai daug turtingų žmonių laukia „Bitcoin“ reguliavimo ir legalizavimo, kad galėtų oficialiai jo įsigyti. Tas pats galioja ir daugeliui kompanijų, kurios nori valdžios institucijų įsikišimo.

„Bitcoin“ per savo gyvavimo laiką turėjo keturių metų ciklus. Jų metu kaina stipriai pakildavo ir po to stipriai krisdavo, bet po keturių metų pakildavo dar daugiau. Yra manančių, kad į šią rinką žengiant institucijoms šis ciklas gali būti nutrauktas ir „Bitcoin“ gali kilti kelis metus iš eilės. Jei keturių metų ciklas tebegalioja, tai BTC kaina turėtų kilti iki 2021 metų pabaigos.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *