AMD apie „Ryzen“ procesorius su šešiais branduoliais nekalba. Pasirodžiusi informacija sufleruoja, kad tokios konfigūracijos procesorių nesulauksime ne tik pristatymo metu, bet ir apskritai. Dabar galime būti tikri tik dėl „Ryzen“ procesorių su aštuoniais ir keturiais branduoliais egzistavimo.

Savaime suprantama, viskas tik gandų lygmenyje, bet panašu, jog AMD negali atjungti procesorių branduolių savo naujuose „Zen“ keturių branduolių moduliuose. Dėl to galimos „Ryzen“ procesorių konfigūracijos yra tik keturi arba aštuoni branduoliai.

Tokia situacija gali apsunkinti AMD produktų pozicionavimo galimybes, nes kompanija galės siūlyti tik keturių arba aštuonių branduolių procesorius, o produktų pakopas tikriausiai formuos atjungdami SMT („Intel HyperThreading“ atitikmuo). Tokiu būdu sulauksime procesorių su aštuoniais/keturiais branduoliais, kurių vieni galės apdoroti po dvi gijas, o kiti ne.

Jei informacija teisinga, galime spėti, kad prieš „Core i7-6800K“ kovos „Ryzen“ su aštuoniais branduoliais, bet atjuntu SMT.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *