Greitu metu turi debiutuoti AMD „Ryzen“ procesoriai su visiškai naujomis AM4 lizdo pagrindinėmis plokštėmis. Iš šios naujos platformos visi tikisi labai daug, kokia bus naujųjų procesorių sparta pamatysime jau gan greitai. Esant tokiam dideliam susidomėjimui nauja platforma nestebina, kad aušintuvų gamintojai suskubo pranešti apie nemokamai išduodamus tvirtinimus jau jūsų turimiems aušintuvams.

Apie ketinimus išduoti AM4 pagrindinėm plokštėm tinkamus aušintuvų tvirtinimus dabar yra pranešę „Noctua“, „Phanteks“ ir „Cryorig“. Visi trys gamintojai norint gauti AM4 lizdo tvirtinimą reiklaus įrodymų, kad jūs tikrai įsigijote AM4 pagrindinę plokštę ar AMD „Ryzen“ procesorių. Taip pat gali būti paprašyti įrodyti, kad tikrai turite ar pirkote aušintuvą, kuriam norite gauti tvirtinimus. Pateikiami tvirtinimai tiks daugeliui gamintojų aušintuvų.

Artimiausiu metu turėtume išgirsti ir kitų aušintuvų gamintojų panašius pareiškimus, su instrukcijomis kaip gauti AM4 platformai pritaikytus laikiklius jūsų turimam aušintuvui.

Norintys „Noctua“ tvirtinimų informaciją ras gamintojo tinklapyje. Arba gali kreiptys į pagalbos centrą e.paštu: support@noctua.at

„Phanteks“ aušintuvų turėtojai taip pat turi kreiptis į klientų aptarnavimo centrą e.paštu: support@phanteks.com

Tokia pati veiksmų seka bus reikalinga norint gauti „CRYORIG“ AM4 aušintuvų laikiklius, teks dėl visko tartis e.paštu: support@cryorig.com

Papildyta:

Į traukinį šoką ir „Be Quiet!“. Norintys gauti „Be Quiet!“ AM4 laikiklius jų aušintuvams turi užpildyti formą esančią gamintojo tinklapyje.

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *