AMD „Ryzen“ procesoriai artimiausiu metu turi pradėti savo oficialų gyvenimo ciklą, o gandų susijusių su jais tikrai nestinga. Kinų „Chiphell“ forume pasklido naujos informacijos, apie „Ryzen“ kainas ir išleidimo eigą. Kinai dažnai turi artimų industrinių šaltinių ir iš ten atskriejusi informacija neretai pasitvirtina.

Pagal forume randamą informaciją AMD vis dar vykdo planą ir „Ryzen“ procesoriai turi pasirodyti vasario gale. Bet procesorius iš karto įsigyti nebus lengva, dėl nepakankamos pasiūlos. Be to, pagrindinių plokščių gamintojai dar vis sprendžia BIOS esančius klaideles, kurios turi būti sutvarkytos artimiausiu metu. Tai dar labiau apribos galimybę nusipirkti „Ryzen“ sistemą.

Panašu, kad aštuonių branduolių „Ryzen“ procesoriai, kaip ir planuota, pasirodys vasario gale. Galvojantys apie „Ryzen“ su mažiau branduolių turės palūkėti keletą mėnesių (iki keturių mėn.). Dabar yra žinoma tik apie procesorius su 4 branduoliai ir 8 gijomis. Ar AMD pasiūlys šešis branduolius turinčius „Ryzen“ kol kas nežinome.

Spekuliuojamos kainos tikrai nenudžiugins, AMD nesiruošia „Ryzen“ pardavinėti pigiai. Spėjama, kad už 8banduolių/16 gijų „Ryzen“ procesorius bus prašoma 580-720 USD.Tai gal kiek daugiau nei visi tikėjosi, bet reikia priminti, kad tai nėra patvirtintos kainos. Kita vertus, kainos nėra tokios didelės jei „Ryzen“ tikrai sugeba demonstruoti panašią spartą kaip „Intel Core i7-6900K“, kuris kainuoja per 1000 €. Apie „Ryzen“ procesorių su 4 branduoliais kainas užsiminta nebuvo.


2 Comments

newdiamond · 2017-01-24 at 14:12

kodel su AMD visada taip sudetinga…

    Mindaugas Klumbis · 2017-01-24 at 16:55

    Aha, bent jau yra apie ką rašyt ir spangt 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *