Panašu, kad „Game Developer Conference“ (GDC) metu sulauksime „Ryzen“ procesorių išleidimo, renginys vyks vasario pabaigoje.

Tokią prielaidą leidžia daryti renginio programa. Ją tarp kitko pateikė pati AMD. Joje rašoma: „Prisijunkite prie AMD žaidimų inžinierių komandos narių, kad galėtumėte pamatyti neseniai išleistus AMD „Ryzen“ procesorius…“. Ši citata dvejonių turėtų nepalikti. Vasario mėnesį suplanuotas „Ryzen“ debiutas. Panašiai nurodė ir anksčiau pasirodę gandai.

Visiem atkreipus dėmesį į AMD netyčinį pranešimą apie „Ryzen“ išleidimą, GDC programa buvo kiek pakoreguota. Ją galite pamatyti čia.

Kita informacijos dozė iš„Twitter“. Žinutė iš „Canard PC Hardware“ praneša, kad AMD jau pradėjo gaminti „Ryzen“ procesorius su 4 branduoliais. Jie neturės dviejų gijų vienam branduoliui, kitaip sakant nepalaikys „Intel“ HTT atitikmens SMT. Tokie procesoriai turės kovoti su „Intel“ i3 ir i5 serijomis. Kaip žinome, visi AMD „Ryzen“ palaikys spartinimą per atrakintą daugiklį. Tam tik reikės pagrindinės plokštės su X370 ar B350 mikroschemų rinkiniu.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *