MSI nesnaudžia ir jau demonstruoja AM4 platformos pagrindines plokštes su X370 ir B350 mikroschemų rinkiniais. Neoficialiais duomenimis ši AMD platforma su „Zen“ procesoriais turi debiutuoti vasarį, o jos su nekantrumu laukia visas kompiuterijos entuziastų pasaulis.

Grįžkime prie MSI AM4 pagrindinių plokščių. Pirmoji su X370 mikroschemų rinkiniu priklauso Titanium serijai ir vadinasi: „MSI X370 XPOWER Gaming Titanium“. Kaip matome, pagrindinė plokštė yra daugiausiai baltos spalvos su juodos spalvos motyvais. Maitinimo grandinė solidi – 10 fazių. Bus palaikomas iki 4000 MHz DDR4 atminties dažnis, aišku spartinimo režime. Pirkėjas gaus net tris PCIe 3.0×16 lizdus, tris PCIe 3.0 x1 lizdus, du M.2 ir vieną U.2 lizdą. Be to, rasime ir paprastas SATA III jungtis, jų šešios.

„MSI B350 Tomahawk Gaming“ kiek kuklesnė, bet vis tiek atrodo solidžiai. Spalvinė gama nėra labai išsiskirianti, vyrauja juoda ir pilka spalvos. Maitinimo grandinė 6 fazių, bet to turėtų užtekti per akis. Pagrindinė plokštė turės keturis lizdus DDR4 atminčiai, maksimalus dažnis galės siekti 2667 MHz, du PCIe 3.0 x16 lizdus ir vieną M.2 jungtį.

Savaime suprantama, kad abi pagrindinės plokštės palaikys dar neišleistus „Zen“ procesorius.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *