Nespėjote atsinaujinti operacinės sistemos per „Microsoft“ pasiūlymo laiką? Nepargyvenkite. Net dabar „Windows 10“ nemokamai galima gauti be didesnio vargo, jei, žinoma, turite „Windows 7“ ar „Windows 8.1“ operacinę sistemą.

„Microsoft“, kol kas, vis dar leidžia gyvuoti nemokamo atsinaujinimo į „Windows 10“ programai, bet tik tiem kas naudoja pagalbines technologijas (angl. assistive technlogies). Tiesa pasakius, šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti, bet kas užėjęs į specialų „Microsoft“ tinklapį ir pareiškęs norą atsinaujinti. Programinės įrangos gigantas netikrina ar naudotojas tikrai naudoja pagalbines technologijas, kurios yra skirtos vienokią ar kitokią negalią turintiems žmonės, ar tiesiog prasčiau matantiems ar girdintiems.

Pats atsinaujinimo procesas vyksta kaip ir seniau: lengvai ir paprastai. Svarbu turėti legalizuotą „Windows 7“ ar „Windows 8.1“ operacinę sistemą. O pradėti atnaujinimui tereikia paspausti „Upgrade Now“.

Šis „Microsoft“ atnaujinimo pasiūlymas neturi galutinės datos ir nežinia kada realiai baigsis. Jo pabaiga bus paskelbta atskiru pranešimu.


1 Comment

„Microsoft“ nebesiseka pritraukti naujų „Windows 10“ naudotojų | MiTech.lt · 2017-02-13 at 10:49

[…] kad net dabar „Windows 10“ galima gauti nemokamai pasinaudojus spraga. Jos „Microsoft“ tikiausiai neskubės užtaisyti. Kai kuriems pavyksta atsinaujinti į […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *