Naujausių „Intel“ procesorių laukimas kažkoks keistas. Iki pačio pristatymo dar liko bent porą savaičių, bet jau seniau galėjome matyti „Kaby Lake“ procesorių apžvalgas. Dabar internete galime pamatyti dar porą naujų straipsnių kur nagrinėjama naujųjų procesorių sparta ir savybės.

Pirmoji apžvalga iš „Eteknix“. Ten pateikiami „Core i5-7600K“ spartos duomenys, o lentelėse galime matyti ir „Core i7-7700K“ rezultatus. Apžvalgoje nieko naujo neišvydome. „Kaby Lake“ „valgo“ daugiau elektros energijos nei pirmtakai ir dėl to labiau kaista. Sparta panaši į „Skylake“ architektūros procesorių. Maloniai nuteikia nebent galimybė peržengti 5 GHz barjerą, abu bandyti „Kaby Lake“ procesoriai pasiekė 5.1 GHz dažnį. Visą „Eteknix“ apžvalgą rasite čia.

 

Kiek įdomiau atrodo „Core i3-7350K“ procesoriaus bandymai. Tai dviejų branduolių ir keturių gijų procesorius su atrakintu daugikliu. Tokio egzemplioriaus su atrakintu daugikliu seniau neturėjome, tad jo sparta yra tam tikroje nežinomybėje.

Pagal „Hardware Unboxed“ pateiktus duomenis peršasi lengva išvada. „Core i3-7350K“ galinėjasi su „Sandy Bridge“ architektūros i5-2500k lygiavertiškai, kuris, savaime suprantama, yra nespartintas. Bet ar naujasis i3 tikrai vertas savo kainos, į tai gaus atsakyti kiekvienas.

i3-7350K spartinant sugebėjo pasiekti 4.8 GHz dažnį, bet dėl to energijos sąnaudos šovė pro stogą. Visgi, atrodo, kad keturių branduolių procesorius už panašią kainą, kad ir su daug mažesniu dažniu, bus patrauklesnis pasiūlymas vidutiniam pirkėjui.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *