skype-for-web„Microsoft“ paskelbė, kad daugiau nebus būtina turėti „Skype“ ar „Microsoft“ paskyros, kad naudotumėtės „Skype“ programa. Nuo pirmadienio bet kas gali naudotis žinučių paslaugomis prieš tai neprisijungus. Tai veikia, jei einate į Skype.com ir naudojatės „Skype for Web“. Tereikia svetainėje pasirinkti pradėti pokalbį ir įrašyti savo vardą. Tada gausite unikalią pokalbio nuorodą, kurią galite siųsti kitiems žmonėms – ją paspaudę jie prisijungs prie jūsų „Skype“ pokalbio.

Šiems žmonėms taip pat nereikia turėti „Skype“ paskyros, kad prisijungtų prie jūsų pokalbio. Jie irgi gali rinktis naudotis „Skype“ kaip svečias ir nesijungti, tačiau vis tiek galės kalbėtis su jumis kaip ir anksčiau. Ir visi naudojantys šią programą nesijungdami prie paskyros gali mėgautis dauguma funkcijų nemokamai – individualiais ar grupiniais pokalbiais, balso ir vaizdo skambučiais, ekranvaizdžio dalijimusi ir rinkmenų keitimusi. Į tokį pokalbį galite pakviesti iki 300 asmenų, garso ir vaizdo skambučiams šis skaičius apribotas iki 25 vienu metu.

Vienintelis apribojimas yra tai, kad pokalbiai truks tik iki 24 valandų, jei nuspręsite naudotis šia funkcija. Atrodo, kad tai idėja pritraukti naujus naudotojus, kad galiausiai jie susikurtų paskyras. Tai padarius bus galima naudotis skambučiais į fiksuoto ir mobiliojo ryšio telefonus ir transliuoti pokalbius realiu laiku.

Categories: Įvairūs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *