Pasirodė gandų, kad AMD galimai siūlys specialius spartintojams pritaikytus „Zen“ procesorius. Kol kas kalbama tik apie vieną tokį modelį, o viską gaubia pakankamai didelis rūkas.

Pasak „BitsandChips“ pateiktos informacijos, sulauksime „Zen“ modelio nutaikyto į spartintojus, panašiai elgiasi ir „Intel“ su savo K serijos procesoriais. Bet čia kyla natūralus klausimas, kuo šie „Zen“ skirsis nuo kitų, nes ir taip visi nauji procesoriai galės būti spartinami.

Spėjama, kad tokie specialūs „Zen“ modeliai turėtų geresnį spartinimo potencialą, o jų gamyklinis nominalus dažnis būtų kiek padidintas, bet procesorius vis dar atitiktų 95 W TDP reitingą. Tokius pagerinimus leistų atrinkti geresni lustai, kitaip sakant, AMD  pateiktų silicio loterijoje laimėjusį bilietą už kiek didesnę kainą. Tokie entuziastams skirti procesoriai būtų pardavinėjami be aušintuvo, o tai savaime suprantamas žingsnis, kurį jau propaguoja „Intel“

Šios informacijos patvirtinti, bent jau kol kas, galimybės nėra. Visiems teks apsišarvuoti kantrybe ir laukti „Zen“ pristatymo kitais metais.

amd-zen-cpu-architecture-1-800x450

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *