Šiandien jau oficialiai galima nusipirkti naujausią „Call of Duty“ dalį – „Call of Duty: Infinite Warfare“. Kai kurie sako, kad ši frančizė išsisėmusi ir nuobodi, bet ja vis dar mėgaujasi milijonai žmonių. Kadangi žaidimas išleistas tik šiandien, tad spartos testų kol kas yra labai mažai. Iš didžiųjų tinklapių „Call of Duty: Infinite Warfare“ spartos testus publikuoja tik „TechPowerUP“. Kai duomenų bus daugiau, esamas straipsnis bus papildytas.

„TechPowerUP“ netestuoja labai didelio kiekio vaizdo plokščių, bet ten rasime visus populiariausius grafikos spartintuvus. Žiūrint į pateiktus duomenis, galime daryti gan paprastą išvadą: AMD vaizdo plokštės šiame žaidime atrodo geriau, nei jų tiesioginiai konkurentai iš „nVidia“. Lygybę tarp stovyklų galime dėti tik RX 470 4 GB ir GTX 1060 3 GB kovoje, nes vaizdo plokštės demonstruoja panašią spartą. Tuo tarpu RX 480 įtikinamai laimi prieš GTX 1060 6 GB. Dar viena staigmena yra Fury X sparta, nes ši savo amžių jau skaičiuojanti vaizdo plokštė ne ką atsilieka nuo GTX 1070, o 4K raiškoje netgi ją lenkia. Jai kojos nepakiša net 4 GB atminties buferis. Nes, kaip matome iš vaizdo atminties naudojimo lentelės, žaidimas į VRAM  su malonumu sukiša beveik 8 GB duomenų. Dar reiktų pridurti, kad šioje apžvalgoje nepateikiami minimalūs kadrai per sekundę, būtų įdomu pamatyti, ar atminties trūkumas veda prie žemesnių minimalių kadrų ar ne. Kad turėtume tokią informaciją, gausime laukti daugiau apžvalgų.

VRAM panaudojimas 

vram-cod-iw

1080-cod-iw

1440-cod-iw

2160-cod-iw

Papildymas:

Pasirodė ir kitų tinklapių „Call of Duty: Infinite Warfare“ spartos testai. Juose kažkokių netikėtumų nematome, viskas labai panašu kaip ir „TechPowerUP“ apžvalgoje. Patartume atkreipti dėmesį, kad žaidimas gan reiklus procesoriui, o poreikis procesoriaus galiai ypač išauga naudojant Fury X vaizdo plokštę.

1080p:

untitled-1

%d1%81od_1920

1440p:

untitled-2

%d1%81od__2560

4K:

untitled-3

%d1%81od_3840

Vaizdo plokštės atminties naudojimas:

%d1%81od_vram

Procesorių sparta:

%d1%81od_proz_amd %d1%81od_proz

Testų rezultatai paimti iš „TechPowerUP“, „Guru3D“ ir „GameGPU


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *