Suprantama, „Xiaomi“ atkreipė į save nemažą dėmesį pristatydama „Mi Note 2“ ir didelio susidomėjimo sulaukusį  „Mi Mix“. Pastarasis dar prekyboje nepasirodė, tačiau ilgai laukti nereikės, nes skelbiama, kad jis bus paleistas į prekybą nuo lapkričio 4. Nuo tarpu „Mi Note 2“ parduodamas jau nuo vakar, ir tai įvyko neįtikėtinai gerai.

Tiesą sakant, „Mi Note 2“ oficialiai sumušė „Mi 5“ rekordą ir buvo išparduotas per 50 sekundžių. Jei atvirai, nežinome, kiek iš viso buvo šių „Xiaomi“ telefonų, tačiau faktas vis tiek įspūdingas.

mi-note-2Atsižvelgiant į „Samsung Galaxy Note7“ fiasko, „Note 2“ pasirodė pačiu laiku. Šis aukštos klasės išmanusis telefonas ne tik gali pasigirti puikiu dizainu, 5,7 colio išlenktu AMOLED ekranu  bet ir kitomis specifikacijomis. Telefonas varomas naujausio „Qualcomm Snapdragon 821“ mikroschemų rinkinio su maksimaliu 2,35 GHz greičiu. Jis dirba su LPDDR4 6 GB operatyviosios atminties ir 128 GB UFS 2.0 vidinės atminties tandemu. Kita įmanoma versija – 4 GB operatyviosios ir 64 GB vidinės atminties. Kalbant apie foto kamerą, telefonas gavo 22,56 MP „Sony IMX218 Exmor“ jutiklį su f/2.0 diafragma. „Mi Note 2“ priekinėje pusėje sumontuota 8 MP kamera su „Sony IMX268“ jutikliu ir EIS skaitmeniniu stabilizatoriumi vaizdo įrašams iki 4K kokybės.

Vakar buvo parduodami abu variantai, tomis pačiomis kainomis, kaip ir buvo žadėta anksčiau. Tai reiškia, kad asmenys, kurie užsiregistravo iš anksto ir užpildė savo informaciją, varžėsi dėl 4 GB su 64 GB už 2799 CNY (413 $) arba dėl 6 GB su 128 GM versijos už  3299 CNY (487 $). Reikėtų paminėti, kad abu variantai yra be „Google Play Services“. Tikimasi, kad pasaulinei rinkai skirti telefonai kainuos maždaug 3499 CNY (520 $).

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *