Paskutiniu metu daug kalbama apie Huawei Mate 9“, bet kompanija iš rankovės ištrauks kai ką dar. Ir tai ne telefonas. Buvo nutekintos nuotraukos, kuriose įamžintas e-popieriaus ekraną turintis išmanusis laikrodis su siauresniu nei „Peeble Time Round“ rėmeliu aplink ciferblatą.

Jau spalio pradžioje buvo pasirodę žinių apie galimai pasirodysiantį laikrodį „Huawei Honor S1“, galiausiai gandai buvo patvirtinti.

Tie, kas dar nėra pažįstai su e-popieriaus technologija, tai yra mažai energijos reikalaujantis ekranas, kuris yra ypač ryškus tiesioginiuose saulės spinduliuose ir nereikalauja didelio akumuliatoriaus. Nereikėtų šios technologijos painioti su e-rašalu, kuris naudojamas elektroninių knygų skaityklėse, ir kuris naudoja  mažiau energijos, bet turi labai lėtą atsinaujinimo dažnį ir dažniausiai yra nespalvotas. Kaip pavaizduota nuotraukose, „Huawei“ laikrodžio ekranas bus taip pat nespalvotas.

Reklaminės nuotraukos pateikia atsakymus į pagrindinius klausimus – taip, jis turės širdies ritmo matuoklį ir taip, jis bus atsparus vandeniui. Tiesą sakant, juo bus galima matuoti grybšnius baseine. Ir nesimato, kad jis turėtų valdymo mygtukus. Kol kas neaišku, kokia operacinė sistema jį varys, gali būti tiek „Android Wear“, tiek „Tizen“.

huawei-fit-smartwatch-leak_1 huawei-fit-smartwatch-leak_2


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *