„Xiaomi“ turi nemažai ką pasiūlyti išmaniųjų telefonų naudotojams, tarp šių įrenginių – pardavimo rekordus sumušęs „Mi Note 2“ ir beveik berėmis xiaomi-redmi-4-759futuristinės išvaizdos keraminis „Mi Mix“.

Kitas „Xiaomi“ telefonas yra „Redmi 4“, kuris oficialiai bus pristatytas po dvejų dienų. Kinijos kompanija kartu su šia naujiena žada pranešti ir apie kitą, mažiau galingą versiją „Redmi  4A“.

Spėjama, kad naujasis „Redmi 4“  turės pilnai metalinį korpusą ir 2.5D lenktą stiklą uždėtą ant ekrano. Ir, sprendžiant iš gandų, taip pat, kaip ir jo pirmtakas, šis įrenginys priklausys vidutinės kainos kategorijai.

Jei gandai yra teisingi, galime tikėtis išvysti telefoną su 5 colių 1080p LCD ekranu, „Snapdragon 625“ procesoriumi, 3 GB operatyviosios atminties ir 32 GB vidinės atminties, kuri galės būti išplėsta iki 128 GB. Nugarėlėje rasime 13 MP kamerą su dviguba LED blykste; asmenukėms skirta 5 megapikselių kamera. Kalbama, kad „Redmi 4“ turės 4100 mAh akumuliatorių, bus varomas „Android 6.0“ ir bus pilkos, sidabrinės ir auksinės korpuso spalvų.

Jei jums užteks ir silpnesnės versijos bet už prieinamesnę kainą, „Redmi 4A“ tiks labiau. Gandai sako, kad tai turėtų būti 5 colių ekrano ir žemesnės – 720p rezoliucijos – telefonas su „Snapdragon 425“ procesoriumi, „Android 6.0“, 2 GB operatyviosios atminties ir perpus mažesne vidine atmintimi. Akumuliatorius taip pat turėtų būti mažesnis – 3030 mAh. Tačiau kameros turėtų išlikti tos pačios. Spalviniai pasirinkimai turėtų būti du – raudono aukso ir aukso.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *