„Sony“ pristatė du naujus žaidimų valdymo pultus „PlayStation 4“ konsolėms, skirtus profesionalias žaidimui. Sukurti  „Razer“ ir „Nakon“ šie du valdikliai pagaminti trečiųjų šalių gamintojų ir oficialiai licencijuoti „Sony“.

„Razer Raiju“ yra pavadintas Japonijos mitinio padaro garbei. „Raiju“ turi du papildomus buferius viršuje ir du papildomus nuimamus gaidukus nugaroje ir įmontuotą valdymo skydelį priekyje. Žaidimų valdymo pultas turi gaiduko saugiklio jungiklius ir labai jautraus gaiduko režimą greitam atsakui konkurencinguose žaidimuose. Valdiklis taip pat galimas dviem pasirenkamais profiliais, kuriuos galėsite keisti naudojantis mygtukais priekyje. Analoginis valdiklis turi nuimamus guminius gaubtus papildomam sukibimui. Kaip ir „DualShock 4“, „Raiju“ turi 3,5 mm ausinių jungtį ir tam skirtus garsinimo ir tylinimo mygtukus. Jis jungiasi prie „PS4“ per 3 m ilgio medžiaga apvilktą kabelį, kuris gali būti atjungiamas.

raiju raiju1

„Nacon Revolution“ turi „Xbox“ stiliaus 46 laipsnių amplitudės nesimetrišką analoginį valdiklį su keturiais papildomais sparčiaisiais mygtukais, iškiliu 8 krypčių kryptiniu valdymu, 4 pasirenkamais profiliais programuojamais per kompiuterį skiriant makrokomandas 4 greitiesiems mygtukams ir reguliuojančius viršutinėje dalyje esančių mygtukų jautrumą; reguliuojamą svorį su šešiais papildomais nuimamais svoriais ir 3 metrų nuimamą kabelį.

naconcontrollernacon_revolution_2

Abu žaidimų valdymo pultai pasirodys prekyboje dar šių metų šventiniu laikotarpiu. Visa informacija ir kainos bus paskelbta vėliau.

Categories: Žaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *