note-7-iphone7Tyrimų bendrovė IDC internetinėje apklausoje spalio 17 ir 18 dienomis, vos kelios dienos po to, kai „Samsung Note 7“ telefonų gamintojas nusprendė visam laikui nutraukti  prekybą šiais telefonais, apklausė 1082 „Note 7“ amerikiečius naudotojus.

Iš 1080 naudotojų 507 buvo dabartiniai „Samsung“ savininkai, 347 buvę, 228 anksčiau nebuvo turėję „Samsung“ telefono. Tik 24 apklausti klientai tiek praeityje, tiek tyrimo metu naudojosi „Note 7“.

Pagrindinės tyrimo išvados rodo, kad pusė „Note 7“ savininkų ( 12 iš 24) teigė turintys arba rinksis „iPhone“ telefoną, norėdami pakeisti savo „Samsung“ pirkinį. 17 % apklaustųjų teigė, kad rinksis kitą „Samsung“ telefoną. Ir daugelis jų sakė ketinantys grąžinti telefonus į parduotuves patys.

Neatrodo, kad šis atšaukimas neigiamai veikia „Samsung“ kaip prekės ženklą, nes daugelis apklaustų naudotojų teigia, kad tai nepaveiks jų sprendimų rinktis šio gamintojo prietaisus ir produktus ateityje.

„Nors „ Note 7“ nesėkmė per trumpą laikotarpį ir turėjo neigiamą poveikį prekiniam ženklui, tiesa ta, kad „Samsung“ vis dar išlieka aiškus rinkos lyderis pasaulinėje išmaniųjų telefonų rinkoje,“ sako IDC telefonų tyrimų vadovas Antony Scaesella.  „Samsung“  reikia kuo greičiau ištestuoti „Note 7“ ir dėti visas pastangas gaminant „Galaxy S8“, kuris pasirodys pavasarį.“

Categories: ĮvairūsTelefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *