Šiuo metu „ASRock“ gamina AMD ir „Intel“ vaizdo plokštes. Bendrovė jau daugelį metų bendradarbiauja su abiem bendrovėmis kurdama ir gamindama stalinių kompiuterių ir mažo formato pagrindinių plokščių dizainą. Atrodė natūralu, kad prieš kelerius metus paskelbus apie įžengimą į vaizdo plokščių verslą, „ASRock“ bendradarbiaus su šiais partneriais.

Atsiradus „Intel Arc“ grafikos plokštėms, „ASRock“ gana greitai pradėjo gaminti ir jas, dažnai pirmoji pristatydama nestandartinį variantą (pvz., A770 16GB). Šiuo metu ji taip pat yra viena iš svarbiausių AMD partnerių, reguliariai išleidžianti daugybę modelių, kai kiti AMD partneriai pamažu išleidžia vis mažiau „Radeon“ produkcijos.

„ASRock“ patogiai įsitvirtino rinkoje, pelnydama populiarumą tarp biudžetinių kompiuterių surinkėjų. Taip yra todėl, kad bendrovė greitai reaguoja į kainų sumažinimus ir paprastai yra pirmasis prekės ženklas, pristatantis juos savo modeliams.

Nepaisant jos sėkmės su AMD ir „Intel“ vaizdo plokštėmis spėliojama apie galimą „ASRock“ įsitraukimą į NVIDIA vaizdo plokščių gamybą, atsižvelgiant į įvairiapusį produktų asortimentą. Tačiau kol kas nėra jokių ženklų apie tokius planus.

Klausimas: Kokie jūsų planai dėl būsimų gaminių asortimento? Ar planuojama įtraukti NVIDIA vaizdo plokštes?

„ASRock“: Tai gana sudėtingas klausimas. Bendrovės, kurios turi ir NVIDIA, ir AMD, yra ASUS, GIGABYTE ir MSI. Šie prekių ženklai veikia jau ilgiau nei mes, o tuo metu, kai jie buvo įkurti, buvo ne tik ATI ir NVIDIA, bet ir tokie mikroschemų rinkinių gamintojai kaip „Elsa“ ir „Voodoo“. Tuo metu niekas neturėjo monopolinės padėties. Tačiau laikui bėgant NVIDIA dominavimas rinkoje tapo pribloškiantis ir atsirado pasaulis, kuriame NVIDIA vaizdo plokščių gamyba tapo įtakinga. Manau, kad tai lėmė sudėtingos priežastys. Žvelgiant iš „ASRock“ perspektyvos, šiuo metu gaminančios AMD ir „Intel“ vaizdo plokštes, mums atrodo sudėtinga iš karto pradėti gaminti NVIDIA vaizdo plokštes.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.