Nuo šiandien oficialiai atšaukiami visų tipų „CableMod“ kampiniai adapteriai. „HotHardware“ aptiko oficialų atšaukimo pranešimą Vartotojų produktų saugos komisijos svetainėje, kuriame atskleidžiama, kad grąžinama daugiau nei 25 300 adapterių.

„CableMod“ įsipareigoja grąžinti visą adapterio kainą, įskaitant siuntimo išlaidas. Taip pat klientai gali gauti 60 JAV dolerių kreditą už nestandartines prekes oficialioje „CableMod“ parduotuvėje. Atšaukimas taikomas visiems pirkiniams, įsigytiems nuo 2023 m. vasario iki gruodžio mėn. tiesiogiai iš parduotuvės ir per „Amazon“. Verta paminėti, kad atšaukimas apima ir atnaujintą versiją (vadinamą 1.1), ir 90 bei 180 laipsnių adapterius.

Įmonė gavo 272 pranešimus apie atsilaisvinusius, perkaitusius ir išsilydžiusius adapterius, o Jungtinėse Amerikos Valstijose pareikšta mažiausiai 74 500 JAV dolerių ieškinių dėl turtinės žalos atlyginimo. Pranešimų apie sužeistuosius negauta.

– Vartotojų produktų saugos komisija

Komisija nustatė, kad iki šiol įvyko 272 incidentai, susiję su adapteriais, dėl kurių padaryta žalos už daugiau nei 74 tūkst. dolerių. Kompanija „CableMod“ aktyviai dalyvavo socialinėje žiniasklaidoje ir forumuose, siekdama greitai pakeisti sugadintas vaizdo plokštes. Bendrovei gaila, kad dauguma šių vaizdo plokščių, kaip pranešė naudotojai, buvo brangiausi RTX 4090 modeliai.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.