Kaip pranešė „3DCenter“, AMD RX 7600 XT vaizdo plokščių išleidimo dieną buvo parduota tik 30 vienetų, t. y. daug mažiau nei RTX 4070 Ti SUPER, kurių, kaip manoma, buvo parduota 280-300 vienetų (tai apytikslis skaičius, nes kai kurie pasiūlymai buvo išparduoti prieš gaunant visus duomenis). Tai 9, o gal net 10 kartų didesni pardavimai, tačiau reikia paminėti, kad ir RTX 4060, ir RTX 4060 Ti pardavimai išleidimo metu buvo panašūs arba net prastesni, kaip pranešė „3DCenter“.

Lėtus pardavimus lėmė ribotas „Radeon“ modelio prieinamumas ir tai, kad kai kurių vaizdo plokščių kainos buvo netgi didesnės nei AMD rekomenduojama kaina. Nors įvyko pokytis ir dabar kai kurių modeliu kainos yra net mažesnės už rekomenduojamą vertę, tai iš esmės nepagerino padėties.

Žaidėjai akivaizdžiai nepatenkinti dabartiniu NVIDIA ir AMD pradinio lygio segmentu. Turėdami galimybę rinktis, daugelis ieško ankstesnės kartos gaminių arba naudotų pasiūlymų. Galbūt našumas nėra svarbiausias veiksnys, tačiau kainos ir našumo santykis yra svarbiausias.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.