Remiantis pranešimais interneto forumuose, į „Assassin’s Creed Odyssey“ realaus laiko žaidimo procesą pateko reklamos. Vienas iš žaidėjų, pranešusių apie šią problemą, buvo „Reddit“ naudotojas triddel24, kuris teigia, kad reklama pasirodė, kai jis bandė eiti į žemėlapį ir patikrinti savo buvimo vietą. Skundas buvo paskelbtas „Xbox One“ „Reddit“, o tai rodo, kad jie žaidė žaidimą su „Xbox“ konsole.

Kaip matyti iš „X“ įrašo, iššokantis langas, atrodo, reklamuoja 20 proc. juodojo penktadienio nuolaidą naujam „Ubisoft“ žaidimui „Assassin’s Creed Mirage“. Atrodo, kad prieš tęsdami žaidimą žaidėjai turi rankiniu būdu uždaryti reklamą spustelėdami mygtuką „Uždaryti“ apatiniame kairiajame kampe. Neaišku, ar yra koks nors būdas išvengti šių reklamų, tačiau tokia trikdanti praktika stipriai sunervins žaidėjus.

Ar gali būti, kad „Ubisoft“ planuoja išplėsti šią naują „funkciją“ į kitus žaidimus? Kol kas sunku pasakyti, tačiau ji jau susidūrė su didžiuliu žaidėjų bendruomenės pasipriešinimu – daugelis kaltina bendrovę, kad šis eksperimentas sugadino jų žaidimo patirtį.

Panašu, kad dauguma žaidėjų sutinka, jog reklaminiai pranešimai apie naujus žaidimus ir kitas panašus turinys yra šiek tiek labiau toleruotinas pagrindiniame meniu prieš prasidedant žaidimui, tačiau studijoms nėra jokios rimtos priežasties įterpti reklamą vidury žaidimo.

Categories: Žaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.