AMD neseniai paskelbė, kad nustos palaikyti abi „Polaris“ ir „Vega“ architektūras savo oficialioje „Linux“ skirtoje „Vulkan“ tvarkyklėje (AMDVLK). Tačiau bendrovė vis dar teikė joms skirtus atnaujinimus „Windows“ sistemoje. Šiose tvarkyklėse nebuvo tokių pat optimizavimų kaip RDNA, RDNA2 ir RDNA3 architektūrose, kurios dažnai atnaujinamos atsižvelgiant į naujus žaidimų leidimus ir funkcijas.

Rugsėjo mėnesį AMD pristatė HYPR-RX, „Fluid Motion Frames“ (AFMF) ir FSR3 technologijas, skirtas naujesnei architektūrai. Nors RDNA serijai ir toliau naudojama oficialioji atšaka, AFMF ir „Polaris“ / „Vega“ architektūrų palaikymas buvo išskirtas į beta ir antrinę atšakas, specialiai skirtas šioms dviem senesnėms GCN pagrįstoms serijoms. Dabar patvirtinta, kad pastaroji yra skirta tik saugumo pataisoms ateityje.

AMD „Polaris“ ir „Vega“ grafikos architektūros yra subrendusios, stabilios ir našios, todėl joms nėra tiek daug naudos iš reguliaraus programinės įrangos derinimo. Ateityje AMD svarbiausius „Polaris“ ir „Vega“ pagrįstų produktų atnaujinimus teiks per atskirą tvarkyklių paketą, įskaitant svarbius saugumo ir funkcionalumo atnaujinimus, kai tik jie bus prieinami. Įsipareigota parama yra didesnė nei produktams, kuriuos AMD priskiria nebepalaikomiems (angl. legacy), o žaidėjai vis dar gali mėgautis mėgstamais žaidimais „Polaris“ ir „Vega“ pagrindu pagamintuose produktuose.

– AMD atstovas spaudai „AnandTech“

Categories: Programinė įranga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.