BTF (angl. Back To The Future) aljansas – tai ASUS, „Thermaltake“ ir „Silverstone“ bendradarbiavimas. Kiekviena bendrovė atlieka unikalų vaidmenį ir prisideda prie šio projekto, kuriuo siekiama sukurti naują kompiuterių komponentų ir dizaino standartą. ASUS nėra pirmoji bendrovė, eksperimentuojanti su paslėptomis pagrindinių plokščių jungtimis, tačiau ji yra viena pirmųjų, pristačiusi tokį dizainą dabartinėje rinkoje.

ASUS ką tik pristatė savo pagrindinę plokštę „TUF Gaming B760M-BTF WIFI“, kuri yra Micro-ATX plokštė su visomis jungtimis galinėje plokštės pusėje. Šiai konstrukcijai reikia suderinamo korpuso ir maitinimo šaltinio, todėl ASUS greičiausiai pasiūlys šią plokštę kaip rinkinio su kitais BTF produktais dalį.

BTF serija sparčiai auga, o ASUS turi daugiau idėjų dėl paslėptų maitinimo jungčių. Kitas žingsnis – visiškai panaikinti vaizdo plokščių maitinimo kabelius, o ne tik juos paslėpti. ASUS sukūrė GC-HPWR jungtį, kuri siūlo maitinimo tiekimą nuo 75 W iki 600 W, todėl išorinės maitinimo jungtys tampa nereikalingos. Produktas, kuriame būtų naudojama tokio tipo konstrukcija, vadinamas „Advanced BTF“.

Pirmoji vaizdo plokštė, kurioje bus naudojama ši konstrukcija, yra „ASUS RTX 4070 BTF“, ją planuojama pristatyti rugsėjo 15 d. Tačiau yra tam tikrų apribojimų, pavyzdžiui, šią vaizdo plokštę bus galima įsigyti tik Kinijos rinkoje (TX ir ATS serijos) ir nėra suderinamų pagrindinių plokščių. Pastarąją problemą išspręs pasirodysianti B760M TX BTF konstrukcija (ji bus išleidžiama diena vėliau nei BTF vaido plokštė). Tačiau informacijos apie kitų modelių prieinamumą nėra.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.