Neseniai „Reddit“ naudotojas Much_Designer_8417, iš „Amazon“ gavo tariamai naują „Core i9-13900K“, tačiau greitai pastebėjo, kad trūksta procesoriaus branduolių, o procesorius programinėje įrangoje identifikuojamas kaip „Core i7-13700K“. Pagrindinis skirtumas tarp šių procesorių yra branduolių skaičius – „Core i7“ variantas turi perpus mažiau E branduolių, jau nekalbant apie dažnio skirtumus. Naudotojas nedelsdamas nustatė branduolių trūkumą, patvirtindamas jį įvairiomis programinėmis priemonėmis, kurios visos rodė, kad CPUID atitinka pigesnį modelį.

Sukčiavimai su „Intel“ procesoriais apima įvairius metodus, kurių daugelis atliekami su karščio dangtelių machinacijomis. Pavyzdžiui lazeriu išdeginant netikro procesoriaus duomenis arba tiesiog sukeičiant karščio dangtelį. Šis konkretus atvejis būtent ir yra toks, ant i7-13700K buvo uždėtas i9-13900K karščio dangtelis. Atrodo, kad šią apgavystę greičiausiai surengė vienas asmuo, kuris tai laikė palyginti nebrangia priemone atnaujinti savo procesorių.

Įvykus tokiam atvejui, būtina dokumentuoti situaciją nuotraukomis, surinkti specifikacijas iš oficialių ir neoficialių priemonių ir nedelsiant susisiekti su mažmenininko, iš kurio buvo įsigytas procesorius, klientų aptarnavimo tarnyba.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.