MyDrivers“, remdamiesi savo šaltiniais, teigia, kad būsimoji „GeForce RTX 4060 Ti“ kainuos mažiau nei 500 JAV dolerių. Tai būtų pigiausias iki šiol išleistas RTX 40 serijos staliniams kompiuteriams skirtas vaizdo plokštės modelis, tačiau vis tiek ne pigus. Vien darant prielaidą, kad kaina bus artimesnė 500 JAV dolerių, tai reikštų, kad X60 Ti serijos kaina gerokai padidės, nes praėjusios kartos modelio rekomenduojama kaina buvo 399 JAV doleriai.

Be to, Kopite7kimi paskelbė gandus apie plokštės našumą. Teigiama, kad RTX 4060 Ti sparta bus panaši į RTX 3070. Šis teiginys įdomus tuo, kad RTX 3070 buvo išleista su 499 JAV dolerių rekomenduojama kaina, tačiau šio modelio vaizdo plokštės iki šiol parduodamos už didesnę kainą.

Kainos padidėjimas dabar pastebimas beveik kiekvienam šios kartos modeliai. Nesant jokių įperkamų variantų, NVIDIA kažkodėl yra įsitikinusi, kad šis kainos padidinimas yra pateisinamas. Vis dėlto reikėtų priminti, kad RTX 4060 Ti naudoja AD106 grafinį procesorių, tik su 128 bitų atminties magistrale. Paprastai šiame kainų diapazone nematome vaizdo plokščių su tokia siaura magistrale.

Žinoma, tiek „MyDrivers“, tiek Kopite7kimi informacija yra tik gandai, tad juos reikia vertinti atsargiai. Labai tikėtina, kad jau artimiausiu metu pasirodys dar daugiau informacijos ir kur kas tikslesnės apie RTX 4060 Ti spartą ir kainą.

 

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.