„Apple“ ką tik atskleidė naujus M2 serijos lustus. Palyginus su standartiniais M2 lustais, naudotojams siūloma daugiau procesoriaus branduolių ir grafikos patobulinimas. Šie nauji lustai – tai „M2 PRO“ ir „M2 MAX“, kurie abu gali turėti iki dvylikos procesoriaus branduolių. Atrodo, kad abu šie nauji procesoriai yra pagrįsti TSMC 5 nm techprocesu ir turi aštuonis didelio našumo branduolius bei keturis didelio efektyvumo branduolius.

Su „ M2 PRO“ „Apple“ naudotojams gali pasiūlyti iki 32 GB greitos atminties, o su „M2 Max“ naudotojai gaus iki 96 GB greitos atminties. „Apple M2 PRO“ lustas turi prieigą prie 200 GB/s atminties pralaidumo, o M2 MAX – prie 400 GB/s atminties pralaidumo. Tai yra du ir keturis kartus didesnis pralaidumas nei standartinio „Apple M2“ silicio.

Pagrindinės sritys, kuriose „Apple M2 PRO“ ir „M2 MAX“ silicio našumas padidintas, yra integruota grafika. „M2 PRO“ turi 19 grafikos branduolių ir, kaip teigiama, yra 30 % spartesnis nei M1 PRO. „M2 MAX“ gali turėti iki 38 grafikos branduolių ir yra iki 30 % galingesnis nei „M1 MAX“.

Teigiama, kad naujasis „M2 Pro“ silicis yra 40 % greitesnis už „M1 PRO“ ir iki 80 % greitesnis už „Core i9“ „Photoshop“ užduotyje. „Apple“ sako, kad „M2 PRO“ yra 25 % greitesnis už „M1 PRO“ ir 2,5 karto greitesnis už „MacBook Pro“ su „Intel i9“ procesoriumi kodo kompiliavime. Čia verta pažymėti, kad „Apple“ „MacBook Pro“ naudojamas „Intel i9“ yra  iš 2019 m.

„Apple M2 PRO“ ir „M2 MAX“ silicis bus naudojamas naujuose „MacBook PRO“ nešiojamuose kompiuteriuose, o „M2“ ir „M2 PRO“ lustus netrukus bus galima rasti naujausiuose „Apple Mac Mini“ kompiuteriuose. Šiuo metu „Apple“ neatskleidė jokių planų kurti „M2 Ultra“ lustą.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.