Apie pirmąjį „Google“ sulenkiamą išmanųjį telefoną jau kurį laiką sklando gandai ir minimas ne vienas pavadinimas. Tačiau, kaip rodo nauji gandai, būsimas „Google“ sulenkiamas telefonas vadinsis „Pixel Fold“.

Jis, matyt, vis dar kuriamas, šiuo metu yra vienas slapčiausių visų laikų „Google“ projektų“ ir, kaip teigiama, bus pristatytas kitų metų gegužę kartu su „Pixel Tablet“. Spėjama, kad jis bus pristatytas per kasmetinę „Google“ programuotojų konferenciją, nes ji visada vyksta gegužės mėn. Bus dvi spalvinės versijos, kurias „Google“ vadina „Chalk“ (balta) ir „Obsidian“ (juoda).

Nutekėjo abiejų spalvinių variantų daug įrenginio vizualizacijų, atkurtų remiantis 3D atvaizdais. Neįvardyti šaltiniai, teigia, kad „Pixel Fold“ turės įprastą „Pixel“ našumą ir „Pixel“ flagmano kamerą. Vienas šaltinis pabrėžė, kad prietaisas yra labai sunkus, nors toliau neatsakė į svarbų klausimą, palyginti su kuo?

Taip pat buvo atskleista „Pixel Fold“ kaina: 1799 JAV doleriai. Būtent už tokią kainą rugpjūtį JAV buvo pristatytas „Samsung Galaxy Z Fold4“, o tai bus pagrindinis „Pixel Fold“ konkurentas. Vis dėlto iki to laiko, kai „Google“ sulenkiamas telefonas pagaliau pasirodys, „Galaxy Z Fold4“ neabejotinai kainuos pigiau, todėl dar neaišku, ar „Pixel Fold“ turės pakankamai skiriamųjų bruožų, kad palenktų žmones į savo pusę.

„Pixel Fold“ kameros juosta nėra tokia plati kaip „Pixel 7“ ir „7 Pro“, nes nesiekia kraštų. Tačiau ji vis tiek yra pakankamai plati ir kažkokiu būdu leidžia šį telefoną iš karto atpažinti kaip „Pixel“. Telefone yra dvi 9,5 MP asmenukių kameros, viena jų yra išoriniame ekrane išmuštos skylės viduje, kita – dešinėje keistai didelio vidinio ekrano viršutinio rėmelio pusėje. Įjungimo mygtuke yra įmontuotas pirštų atspaudų skaitytuvas, taip pat yra du garsiakalbiai – vienas viršuje, kitas apačioje.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.