„Meet The Expert“ renginio metu AMD partneriai pateikia savo prezentacijas apie būsimas X670E pagrindines plokštes. Kol kas tai tik skaidrės ir vizualizacijos, bet galime būti tikri, kad šios pagrindinės plokštės jau ant gamybos konvejerių, nes AM5 platformos ir „Ryzen 7000“ procesorių išleidimas turi įvykti rugsėjo 15 dieną.

Visos X670 pagrindinės plokštės turi naują AM5 lizdą, palaiko PCIe Gen5 SSD ir pasirinktinai turi Gen5 standartą pagrindinėje x16 PCIe jungtyje. Kol kas rinkoje dar nėra nei vienos vaizdo plokštės su PCIe 5.0 sąsają, todėl tai bus aktualu tik tada kai pasirodys naujos kartos grafikos kortos iš AMD ir NVIDIA.

Įdomu tai, kad nė vienas iš AMD partnerių nepatvirtino didžiausios DDR5 atminties spartos, kurią palaiko kuri nors iš šių plokščių. Gali būti, kad tai vis dar yra neatskleidimo sutarties dalis arba laukiama tolesnio patvirtinimo. Apie AMD EXPO taip pat neužsimenama, tačiau „Intel“ XMP profiliai yra palaikomi. Lengvas M.2 disko įdiegimas bus galimas su daugeliu šių plokščių, taigi tai nebus išskirtinė kurios nors konkrečios bendrovės funkcija ir pagaliau galėsime nebevargti su tuo mažyčiu varžteliu tvirtinant M.2 SSD.

ASUS

 

„ASRock“

 

„Gigabyte“

 

MSI

 

„Biostar“

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.