Pasipylė gandai, kad NVIDIA 2022 metų pradžioje ruošiasi išleisti RTX 30 SUPER vaizdo plokštes. Teigiama, kad šių vaizdo plokščių atskleidimas įvyks CES 2022 parodos metu. Kol kas nėra aišku ar kompanija vienu kartu išleis naujas SUPER vaizdo plokštes nešiojamiems kompiuteriams ir staliniams kompiuteriams. Tai reiškia, kad ši tema tikrai nėra išsemta ir liko dar daug ką sužinoti.

RTX 30 SUPER atnaujintoje serijoje turėtų būti naudojamas GA103 branduolys. Dabartinės vaizdo plokštės jo neturi. Tai turėtų leisti NVIDIA sukurti naujų įdomių modelių, ypač mobiliam segmentui. Jau kiek seniau buvo kalbėta apie RTX 3090 SUPER vaizdo plokštes, kurios ir toliau naudos GA102 branduolį. Tik jau pilnai įgalintą, o atminties greitis turėtų būti padidintas, bet talpa liks ta pati.

Gandų skleidėjai taip pat kalba apie būsimas RTX 40 serijos vaizdo plokštes. Teigiama, kad jų išleidimo reikėtų tikėtis 2022 metų spalio mėnesį. Tai reiškia, kad kitų metų pradžioje išleidžiama RTX 30 SUPER serija turės gan trumpą gyvavimo ciklą. Galime tikėtis, kad didelio kiekio SUPER vaizdo plokščių nebus. Taip pat priduriama, kad tuo kitų metų spalį naują grafikos kortų kartą turės ir AMD.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *