„Windows 11“ operacinė sistema turės tam tikrus reikalavimus ir iki šiol buvo manoma, kad į senesnes sistemas jos įdiegti neišeis. Kaip praneša „Verge“, „Microsoft“ visgi planuoja „Windows 11“ įdiegti ir į tas sistemas, kurios nesuderinamos su TMP.

Nors „Windows 11“ bus galima įdiegti be TMP, bet bus kiti apribojimai. Kompiuteryje turės būti 64 bit procesorius bent su 1 GHz dažniu, 4 GB RAM ir 64 GB duomenų laikmena. Diegimas bus įmanomas tik su ISO failu, kurį bus galima gauti per „Windows Update“ įrankį. Taip įsidiegus „Windows 11“ nebus galima gauti atnaujinimų, bent taip manoma dabar dėl „Microsoft“ pateikiamos informacijos.

Labai įdomu, kad tarp su „Windows 11“ oficialiai suderinamų procesorių nėra „Zen 1“ procesorių, taip pat ir „Skylake“ ir „Kaby Lake“. Pavyzdžiui, ASUS jau siūlo naujus BIOS Z270, H270 ir B250 pagrindinėms plokštėms, kurie įgalina TMP ir tuo pačiu turėtų leisti diegti „Windows 11“ be jokių problemų, nors ši platforma ir nėra suderinama oficialiai. Gali būti, kad panašiai pasielgs ir kiti gamintojai.

Categories: Programinė įranga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *