ADATA išleidžia naujus „XPG GAMMIX S70 BLADE“ serijos SSD kaupiklius. ADATA yra seniau pranešę, kad šie kaupikliai siūlys „neprilygstamą skaitymo ir rašymo spartą“. Kompanija taip pat sakė, kad „GAMMIX S70“ SSD bus greičiausi M.2 duomenų kaupikliai, o tai tikrai drąsus pareiškimas.

„XPG GAMMIX S70 BLADE“ kaupikliai bus 1 TB arba 2 TB talpos ir jiems bus suteikiama 5 metų garantija. 2 TB duomenų kaupikliai siūlys 7400/6400 MB/s spartą skaitant/rašant duomenis, o tai skamba įspūdingai. Šių kaupiklio TBW reitingas yra 1480. 1 TB versija turės 7400 MB/s spartą skaitant duomenis ir 5500 MB/s rašant duomenis. 1 TB versijos TBW reitingas yra 740. Naujieji kaupikliai palaiko NVMe 1.4 protokolą, o taip pat dinaminę SLC spartinančiąją atmintį ir kitas naujas technologijas. Nors kaupikliais yra PCie 4.0 standarto, bet jie yra suderinami ir su PCIe 3.0.

Kadangi duomenis bus skaitomi dideliu greičiu bus išskiriamas ir didelis šilumos kiekis. Dėl to „XPG GAMMIX S70 BLADE“ SSD turės aliuminį radiatorių, kuris užtikrins iki 20 % mažesnę temperatūrą apkrovų metu.

ADATA nepateikia oficialių „XPG GAMMIX S70 BLADE“ SSD kaupiklių kainų.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *