Kompanijos ruošiasi kovo 3 dienios „Radeon RX 670 XT“ vaizdo plokščių atskleidimui. AMD šią dieną oficialiai pateiks daugiau informacijos apie RX 6700 XT, o partneriams turėtų būti leista parodyti savo patobulintus modelius. Kažkas ASUS RX 6700 XT serijos vaizdo plokščių vizualizacijas gavo anksčiau ir jomis pasidalino su mumis visais.

Teigiama, kad ASUS iš viso ruošia tris savo dizaino RX 6700 XT vaizdo plokštes, taip pat turės ir vieną referencinio AMD dizaino modelį. Kol kas galime pamatyti dviejų ASUS RX 6700 XT modelių vizualizacijas: TUF Gaming ir DUAL.

„ASUS Radeon RX 6700 XT Dual“ išvaizda atrodo identiška kitoms šios kartos DUAL vaizdo plokštėms. Vaizdo plokštė užims 2,7 vietas pagrindinėje plokštėje, o jos ilgi yra 29,7 cm. Jai reikės 8+6 kontaktų maitinimo ir tai turėtų būti standartinė maitinimo konfigūracija RX 6700 XT serijos vaizdo plokštėms.

„ASUS Radeon RX 6700 XT TUF Gaming“ tikriausiai gaus padidintą TDP turinčius „Navi 22“ lustus. Bent jau dabar yra kalbama, kad AMD ruošiasi į rinką tiekti „Navi 22“ lustus su didesniu ir mažesniu TDP. TUF Gaming užims beveik 3 vietas pagrindinėje plokštėje ir bus 32,2 cm ilgio. Vaizdo plokštės išvaizda yra tokia pati kaip ir kitų šios karto TUF Gaming modelių. Ši vaizdo plokštė turės dvi 8 kontaktų jungtis.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *