NVIDIA planuoja RTX 3060 vaizdo plokštes išleisti vasario 25 dieną, bet kai kurie šias vaizdo plokštes sugebėjo įsigyti anksčiau ir netgi siūlo jas skelbimuose. Viename Baltarusijos skelbimų tinklapyje įdėtas skelbimas, kurio nuotraukose galime pamatyti trys „Gigabyt Eagle RTX 3060“ vaizdo plokštes. Pardavimo kaina yra 2800 BYN, kas maždaug būtų 1080 USD. Labai gaila, bet tai nėra kaina už visas tris vaizdo plokštes, bet tik už vienetą.

Gali būti, kad kažkas šias vaizdo plokštes nusipirko „Ethereum“ kasimui, bet dėl NVIDIA apribojimų RTX 3060 grafikos kortos ETH kasa per pus lėčiau nei turėtų. Pardavėjas sako, kad vieną RTX 3060 išbandė, o kitos pakuotės yra nepraplėštos. Galimai buvo bandyta „Ethereum“ sparta. Nors NVIDIA ir apribojo ETH spartą, bet kiti algoritmai su RTX 3060 veikia puikiai, tad žaidėjai nieko gero su naujų vaizdo plokščių pasiūla gali nesitikėti, nes viską vis tiek supirks kasėjai.

Skelbime taip pat matosi serijiniai RTX 3060 vaizdo plokščių numeriai. Jei tik norės „Gigabyte“ lengvai galės susekti kas anksčiau laiko pardavė šias vaizdo plokštes ir pažeidė sutartį.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *