„Gigabyte“ sugalvojo, kad „GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC Pro“ nereikia tokio didelio aušintuvo ir dėl to nusprendė išleisti naują vaizdo plokštės reviziją su kuklesniu aušinimo sprendimu, bet palikdami tą patį pavadinimą ir gale prirašydami tik „Rev 2.0“.

Nauja „GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC Pro“ versija turi 2 aukštų aušintuvą, kai pirmtakas turėjo 2,5 aukštų aušinimo sprendimą. „Rev 2.0“ taip pat yra 4 mm trumpesnė ir 2 mm siauresnė. Tai, žinoma, reiškia, kad stipriai sumažėjo radiatorius ir pablogėjo aušinimas. Kiek matosi iš nuotraukų, „Gigabyte“ taip pat naudoja mažesnę montažinę plokštę, nes 6 ir 8 kontaktų maitinimo jungtys yra kitose vietose. Neaišku kaip yra ir su maitinimo grandine, gal ir ji pabloginta. Kadangi „Rev 2.0“ spalvinė gama yra tokia kaip ir pirmtako žiūrint iš nuotraukų gali būti sunku jas atskirti, ypač mažiau suprantantiems.

Kas yra blogiausia šitoje situacijoje, kad „Gigabyte“, tikriausiai, iš prekybos visai išims pirmąją „GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC Pro“ versiją ir rinkoje liks tik nauja revizija, kuri yra prastesnė, bet visur liks pirmosios versijos apžvalgos. Be to, žmones dažnai galvoja, kad nauja revizija turi būti geresnė, bet šiuo atveju tiktai taip nėra.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *