ASUS ruošiasi išleisti naują žaidėjams skirtą maršrutizatorių – „ROG Rapture GT-AXE11000“. Šis router‘is palaiko Wi-Fi 6E standartą ir čia būtent reikia atkreipti dėmesį į „E“ raidę. Be to, tai yra pirmasis maršrutizatorius palaikantis šį standartą.

„ASUS ROG Rapture GT-AXE11000“ teoriškai gali duomenis siųsti 11 000 Mbps sparta, tokia galimybę suteikia Wi-Fi 6E standarto palaikymas. Tai yra suminė duomenų pralaidumo sparta sudėjus tris dažnių juostas: 2,4 GHz, 5 GHz ir 6 GHz. Čia yra įdomi 6 GHz dažnių juosta. Ji užtikrins dar didesnę spartą žaidžiant, o be to joje nėra daug triukšmo, kas irgi gerina situaciją su bevieliu ryšiu. 6 GHz dažnių juostoje bus papildomi 7 greiti 160 MHz kanalai. Bevieliam ryšiui užtikrini maršrutizatorius ir viso turi šešias antenas.

Maršrutizatorius taip pat turi ir tipines WAN ir LAN jungtis. WAN jungtis yra 2,5 Gbe standarto, o tai leis duomenimis užmaitinti Wi-Fi 6E tinklą. LAN jungtys yra 1 Gbe standarto, jų iš viso keturios. „ROG Rapture GT-AXE11000“ dar turi dvi 3.2 USB jungtis.

„ROG Rapture GT-AXE11000“ varo 4 branduolių procesorius, o šalia yra 1 GB DDR operatyvioji atmintis. Maršrutizatorius palaiko MU-MIMO, OFDMA ir „Beamforming“ technologijas. ASUS taip pat nepamiršo ir RGB apšvietimo.

„ASUS ROG Rapture GT-AXE11000“ maršrutizatorius bus išleidžiamas šį mėnesį ir kainuos apie 550 €.

 

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *