Gali nutikti taip, kad „Ryzen 5000U“ serijoje bus dvi procesorių su integruota grafika architektūros. Tai kol kas yra tik gandai, bet kalbos, dažniausiai, iš niekur neatsiranda. Teigiama, kad dalis „Ryzen 5000U“ modelių turės naują „Cezzanne“ APU procesorių, o kiti modeliai turės „Lucienne“ APU procesorius, kurie yra tiesioginis „Renoir“ atnaujinimas.

Jei tai tikrai pasitvirtins, „Ryzen 5000U“ serijoje būtų APU procesoriai su „Zen 3“ („Cezanne“) ir su „Zen 2“ („Lucienne“) architektūra. Tai būtų didelė painiava visiems pirkėjams. Taip pat gali nutikti ir taip, kad „Lucienne“ procesoriai yra skirti tik „Google“ kompiuteriams. Taip pat reikėtų paminėti, kad Lucienne buvo Pierre-Auguste Renoir nesantuokinė dukra, tad tai puikiai tiktų kaip „Renoir“ procesorių atnaujinimas.

Jau pastebėti ir pirmieji „Lucienne“ procesorių spartos rezultatai. „Ryzen 7 5700U“ surinko 1600 taškų  „Ashes of the Singularity“ 1080p low teste naudojant „Vulkan“ API. Palyginimui, „Ryzen 7 4700U“ surenka 1200 taškų tame pačiame teste, tai reiškia, kad „Renoir“ atnaujinimas surenka 33,3 % daugiau taškų.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *