Frank Azor atsakingas už AMD marketingą ir žaidimų sektorių, „Twiter“ platformoje, pareiškė, kad rytoj (rugsėjo 10 d.) sulauksime kažko įdomaus. Pati žinutė visiškai nieko konkretaus nepasako, tad visiškai neaišku ko tikėtis.

Tai gali būti kažkokia informacija apie būsimas „Navi“ vaizdo plokštes, taip pat AMD gali kažką atskleisti ir apie „Zen 3“ procesorius. AMD bet kokiu būdu nori atimti bent kažkiek visų dėmesio iš NVIDIA, tad visiškai nestebina kompanijos noras padaryti kažkokį pranešimą. Tad pranešimas gali būti visai bevertis ir, tarkim, apie naują „Fortnite“ žemėlapį. Beje, Frank Azor sako, kad dar ne visos paslaptys yra rastos „AMD Battle Arena“ žemėlapyje. Prieš tai ten buvo rasta užuomina apie RX 6000 serijos vaizdo plokštes.

Tikėtis, kad AMD rytoj atskleis naujos kartos vaizdo plokštes būtu naivu, bet niekada negali žinoti. Kompanijoms niekas nedraudžia parodyti spartos skaidres keliais mėnesiais anksčiau nei pasirodys pats produktas, bet tokiu atveju turi turėti pranašumą, kad tavo produkto norėtų visi laukti.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *