Maitinimo blokų gamintojai skuba pranešti apie savo 12 kontaktų maitinimo kabelį, kuris yra skirtas RTX 30 serijai. „Corsair“ sako, kad savo 12 pin kabelį pasiūlys jau labai greitai ir labiausiai nekantraujantiems netgi siūlo suvesti savo duomenis, kad būtų išsiųstas pranešimas, kai tik naujas kabelis taps prieinamas. Kiek suprantame, šis 12 kontaktų kabelis nemokamai siunčiamas nebus ir jį teks pirkti.

12 kontaktų kabelio paskirtis yra tiekti daugiau elektros energijos nei gali du įprasti 8 pin PCIE kabeliai. Kiek yra žinoma, šią jungtį kol kas turės tik „Founders Edition“ RTX 30 serijos vaizdo plokštės. Komplektacijoje taip pat bus 2x 8 pin -> 12 pin adapteris. Adapteriai nėra pats geriausias sprendimas, dėl to maitinimo blokų gamintojai dirba prie savo originalių 12 pin kabelių kurie tiesiai kišis į maitinimo bloką.

„Corsair“ sako, kad RTX 3090 naudotojai turėtų pasirūpinti bet 850 W maitinimo bloku, tad panaši rekomendacija turėtų būti ir planuojantiems pirkti RTX 3080. Naujasis „Corsair“ 12 pin kabelis bus suderinamas su Type 3 ir Type 4 maitinimo blokais. Kompanija tikisi 12 kontaktų laidą pasiūlyti artimiausiu metu.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *