Vėl gandai, bet dabar daugiau nieko geriau apie „Big Navi“ lustą neturime. „Coreteks“ praneša, kad AMD pradėjo dalintis informacija apie „Big Navi“ su savo partneriais Azijoje, o iš ten informacija iš karto nutekėjo. Teigiama, kad „Big Navi“ vaizdo plokštės nėra tokios galingos, kaip tikėtasi ir siūlo tik 15 % daugiau spartos nei RTX 2080 Ti ir tai tik tam optimaliuose žaidimuose. Dėl to AMD planuoja pasiūlyti labai patrauklią „Big Navi“ kainą, kad siūlytų didesnę vertę už RTX 3080. Tad bent teoriškai greičiausia NVIDIA RTX 3000 serijos vaizdo plokštė konkurento neturės.

Taip pat pranešama, kad AMD „Big Navi“ atskleis rugsėjo pradžioje, o realus išleidimas įvyks spalio 7 dieną. Tad bus įdomu ar bent dalis šios informacijos pasitvirtins.

AMD yra žadėjusi, kad RDNA 2 architektūra siūlys net 50 % didesnį energetinį efektyvumą už RDNA vaizdo plokštes. Iš RDNA 2 taip pat tikimasi kur kas didesnio dažnio. „Sony“ kiek seniau paviešino, kad jų RDNA 2 grafikos procesorius „Playstation 5“ konsolėje gali pasiekti 2,23 GHz dažnį.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *