Vakar AMD oficialiai išleido „Renoir“ APU procesorius staliniams kompiuteriams. Kaip ir buvo kalbėta anksčiau, „Ryzen 4000“ serijos APU procesoriai dabar bus skirti tik kompanijoms siūlančioms jau surinktus kompiuterius. AMD sako, kad vėliau „Renoir“ APU bus galima nusipirkti ir mažmeninėje rinkoje, bet nepateikia net apytikslės datos kada tai įvyks.

„Renoir“ APU („Ryzen 4000“) turi kitokį branduolių dizainą, nei „Matise“ (Ryzen 3000) procesoriai. Kadangi „Renoir“ yra monolitinis lustas, tai AMD gali naudoti mažesnį spartinančiosios atminties kiekį, neprarandant per daug spartos ir tuo pačiu gaunant kur kas geresnį atsako laiką. Gaila, bet išsamios „Ryzen 4000“ procesorių spartos analizės nėra, nes AMD nesivargino išsiuntinėti testavimo pavyzdžių apžvalgininkams, todėl galima pamatyti tik AMD darytas spartos skaidres.

Kaip vakar rašėme, stalinių kompiuterių segmentui bus siūlomi šeši procesoriai: trys su 65 W TDP ir trys su 35 W TDP. Serijos flagmanu bus „Ryzen 7 4700G“ procesorius, kurio bazinis dažnis yra 3,6 GHz, o boost režimu gali pakilti iki 4,4 GHz. Šis procesorius turi 8 branduolius ir 16 gijų.

Daugiau apie naujus procesorius AMD skaidrėse.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *