Praėjusį mėnesį buvo pastebėtas pirmasis „Rocket Lake-S“ procesorius „3DMark“ duomenų bazėje. Tai buvo 6 branduolių ir 12 gijų procesorius. Dabar pastebėtas naujas „Rocket Lake-S“ procesorius, kuris turi 8 branduolius ir 16 gijų. Pagal dabartinę informaciją, „Rocket Lake-S“ procesoriai bus suderinami su esamomis Z490 pagrindinėmis plokštėmis ir pasiūlys PCIe 4.0 palaikymą. Tai taip pat bus pirmas realus branduolio atnaujinimas nuo „Skylake“ laikų stalinių kompiuterių platformoje.

„Geekbench“ duomenų bazėje pastebėtas nežinomas „Rocket Lake-S“ procesorius turėjo 3,2 GHz bazinį ir 4,3 GHz turbo dažnį. Tai yra 200 MHz didesnis turbo dažnis nei pirmojo 6 branduolių „Rocket Lake-S“ procesoriaus, bet bazinis dažnis yra net 300 MHz mažesnis. Tai tik inžineriniai pavyzdžiai ir realų dažnį sužinosime tik vėliau.

Iš „Geekbench“ taip pat sužinojome, kad procesoriaus Xe grafika tiksi 1,15 GHz dažniu. Ši grafika OpenCL teste surinko 6266 taškus, o tai yra kiek mažiau nei surenka dabartinė i7-10700K UHD 630 grafika (6360 taškai).

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *