„Intel“ su Raja Koduri nusprendė, kad dabar yra laikas parodyti Xe grafikos procesorių šeimą. Nuotraukoje matome ankstyvas produktų versijas, iki galutinių produktų dar praeis nemažai laiko. Raja taip pat parodė egzotišką didžiausią grafikos procesoriaus aušinimo būdą. Iš senesnių gandų yra žinoma, kad Xe grafika naudoja nemažai elektros energijos.

Nuotraukoje matome iš vis tris grafikos procesorių paketus, kurie šiek tiek primena įprastus procesorius. Kairėje viršuje yra Xe-HP (High Performance) grafikos procesorius duomenų centrams, tad mums tai nelabai įdomus produktas. Dešinėje viršuje turėtų būti DG1 arba DG2 grafikos paketas. Po karščio dangteliu slepiasi keli lustai, kurios „Intel“ vadine plytelėmis. Pasak gandų viename pakete gali būti vienas, du ar keturi lustai. Didžiausias grafikos paketas yra dešinėje apačioje. Tai turėtų būti Xe-HPC produktas skirtas duomenų centrams. Pats Raja Koduri šį paketą vadina – „Didelis Nuostabus Paketas“ (BFP – Big Fabolous Package). „Intel“ kol kas nepateikia net apytikslės datos, kada Xe grafika bus išleidžiama.

Pademonstruotas egzotiškas didžiausio lusto aušinimas rodo, kad tai tikrai karštas paketas. Iš nuotraukų žinome tik tiek, kad paketui reikia 48 V įtampos, o paketo TDP yra apie 500 W. 

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *