„Cyberpunk 2077“ žaidimo išleidimas vėl atidėtas. Dabar žaidimo teks laukti iki lapkričio 19 dienos. „CD Project Red“ paaiškinimas yra paprastas – žaidimas bus išleistas tada kai jis bus pabaigtas. Tokie atidėjimai tikrai nepatinka žaidėjams, nes jie „Cyberpunk  2077“ laukia labai ilgai. Iš kitos pusės, geriau vėliau gauti užbaigtą žaidimą, nei anksčiau ir su daug klaidų.

Vakar taip pat vyko konferencinis „CD Project Red“ skambutis. Jo metu buvo užsiminta, kad „Cyberpunk 2077“ žaidimas nuo pirmos dienos bus suderinamas su visomis konsolėmis, įskaitant ir naujos kartos „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X“. Šis pareiškimas gali sukelti naują gandų bangą ir turėtų reikšti, kad naujos kartos žaidimų konsolės bus išleidžiamos iki lapkričio 19 dienos.

„CD Project Red“ taip pat pareiškė, kad „Cyberpunk 2077“ grafika su PS5 ir XSX geriau atrodys nuo pirmos dienos lyginant su praėjusios kartos konsolėmis. Didelis „Cyberpunk 2077“ žaidimo atnaujinimas yra suplanuotas 2021 metais. Jį įsigiję žaidimą gaus nemokamai. Be to, tie kurie „Cyberpunk 2077“ įsigys esančios kartos konsolėms jį galės žaisti ir su nauja konsolių karta.

Categories: Žaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *