„PlayStation 5“ konsolė turėtų būti išleista vėliau šiais metais ir iki šiol „Sony“ apie pačio žaidimų kompiuterio dizainą mažai ką atskleidė. Taip, mes žinome konsolės specifikacijas ir jos palyginimą su „Xbox Series X“, tačiau nežinome, kaip atrodys sistema arba kaip bus aušinami konsolės komponentai.

„Sony“ nusprendė atskelsit „PlayStation 5“ valdiklį, kuris turi daug funkcijų. Naujas valdiklis turės įmontuotą mikrofoną, „Sony“ „Tempest 3D AudioTech“ ir naują formą. Integruotas mikrofonas leis padaryti žaidimų pokalbius prieinamus visiems, o tai yra puikus „Sony“ žingsnis.

„DualSense“ turi į „Xbox“ panašią forma ir netenka spalvotų klasikinių „PlayStation“ mygtukų. Nėra žalio trikampio, rožinės spalvos kvadrato, mėlyno X ar raudono O, šis žaidimų valdiklis praktiškai vientisas. Tai tikrai suteikia valdikliui futuristinį vaizdą, bet tai gali patikti ne visiems. Nepaisant pažadų sumažinti valdiklio svorį ir pridėti naujų funkcijų, „Sony“ taip pat žada „išlaikyti stiprų akumuliatoriaus veikimo laiką“. „Sony“ planuoja išlaikyti savo „DualSense“ valdiklio akumuliatoriaus veikimo laiką, o ne padidinti jį lyginant su „DualShock 4“. Baterijos veikimo laikas buvo didėlė „PlayStation 4“ valdiklio problema.

„Sony“ taip pat patvirtino, kad daugiau informacijos apie „PlayStation 5“ konsolę bus paskelbta „per artimiausius mėnesius“, įskaitant sistemos dizainą ir programinės įrangos funkcijas.

Categories: Žaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *