Šiąnakt vykusiame „Financial Analyst Day“ renginyje AMD kalbėjo apie būsimus produktus ir apie taip lauktą RDNA 2 architektūrą. Informacija buvo kukli, bet sužinojome, kad vaizdo plokštės su dideliu „Navi“ („Big Navi“) lustu  bus išleidžiamos šių metų pabaigoje. Tikslesnės datos dabar nėra. AMD taip pat tvirtina, kad RDNA 2 architektūra leis pasiekti 50 % geresnį energetinį efektyvumą lyginant su RDNA. Tai nebūtinai reiškia 50 % daugiau spartos prie tų pačių elektros sąnaudų, nes gamintojai labai lengvai manipuliuoja šiuo parametru. AMD dar patvirtino, kad būsima RDNA 2 architektūra turės ray tracing spartinimą techniniu lygiu. Ši architektūra turės „Navi 2X“ kodinius pavadinimus 

Renginio metu sužinojome, kad AMD ir toliau kurs specialiai žaidimams pritaikytas RDNA architektūras. Duomenų centrams bus skirta CDNA (Compute DNA) architektūra. Tokią pačią grafikos procesorių kūrimo filosofiją turi ir „nVidia“.

Produktų išleidimo plane matome, kad AMD ruošia ir RDNA 3 architektūrą. Šios architektūros produktai turi būti išleidžiami iki 2022 metų. Tikslesnės datos nėra. Šie lustai turės „Navi 3X“ kodinius pavadinimus. Kokia litografija bus naudojama šiems lustams gaminti irgi neaišku. Tai gali būti tiek 7 nm+, tiek kažkas geresnio.

Renginio metu taip pat buvo paviešinta mistiškos vaizdo plokštės vizualizacija. Tai turėtų būti sekančios kartos „Big Navi“, bet tai nėra patvirtina.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *